Announcements

Hello. It's been a long time. I have translated many of my latest projects and documents. I have hidden the all Turkish content except the document about the A* algorithm. I will translate it but I decided to keep it for a while because of the time issue. Also, there are a lot of old projects of mine are waiting to be translated.

Thanks.

Hali vaktiyle yazdığım, ufak ancak birçok download sitesinde yayınlanmış ve onbinlerce kez indirilmiş uygulamalarım. 2007 yılı ve öncesine aitler. Açıklamaları yıllar öncesinde yazdığım orjinal haliyle bırakıyorum. Managed C++ ile yazdığım 2 proje, henüz .Net'in yeni çıktığı döneme ait olduğundan günümüzde uyumluluk sıkıntıları bulunmakta.

Değişken Arkaplan (Visual C++.Net/2007)

Program, masaüstünüzün her işletim sistemi başladığında, her gün sonunda, sizin belirlediğiniz süre içerisinde seçtiğiniz klasördeki resimlerle değişmesini sağlıyor. System trayda modunda olması kullanıcıyı rahatsız etmeden kendi halinde çalışmasını sağlıyor. *.bmp, *.jpg, *.gif, *.png, *.tiff ve *.wmf resim formatlarını desteklemektedir.Buradan indirebilirsiniz.


Resim İmza Programı (Visual C++.Net/2007)

Program elinizdeki yüzlerce resime kendi ambleminizi, resminizi otomatik olarak basmanızı sağlıyor. Programın tek resime yada bir klasördeki tüm resimleri imzalayabilmesinin dışında imzanızı transparan olarak kaydederseniz transparan olarak imzalanacaktır.Buradan indirebilirsiniz.


Dosya Gömme Programı (C++/2006)

Bu program herhangi bir dosyayı bir dosyanın içine gömmeye yarıyor. Gizli saklı dosyalarınızı bu programla herhangi bir dosyanın içine gömebilir ve ihtiyacınız olduğunda tekrar çıkartabilirsiniz. İçerisine dosya gömdüğünüz dosya görevini yerine getirmeye devam edecektir. Gizli dosyanızı çıkarttığınızda yine boyutu eski haline gelecektir.Buradan indirebilirsiniz.


Dosya Parçalayıcı/Birleştirici (Visual C++.Net/2006)

Programın işlevi aynı depolama aygıtına sığmayan dosyaları parçalamak ve yeniden birleştirmek. Dosyalarınızı kolayca parçalara ayırabilir ve tekrar biraraya getirebilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca 

Dos Versiyonunu da yazmıştım.