Announcements

Hello. It's been a long time. I have translated many of my latest projects and documents. I have hidden the all Turkish content except the document about the A* algorithm. I will translate it but I decided to keep it for a while because of the time issue. Also, there are a lot of old projects of mine are waiting to be translated.

Thanks.

Düzenleme(2013): Bilindiği üzere Eski adıyla Msn Messenger, Windows Live Messenger Microsoft tarafından sonlandırılmış bir proje. Bu sebeple scriptlerin de sonu geldi.

Yıllar önce Msn Messenger popüler iken ihtiyaçtan yazdığım 2 Msn Plus scripti. "Son gelen mesajlar" Msn Plus arşivinde yer aldı ve döneminde en beğenilenlere girmekle beraber 10 binlerce defa indirildi, "Otomatik toplu mesaj gönderici" nin kaderinde ise çeşitli sitelerde el altında dolaşmak vardı. Zira script spam amaçlı kullanılabileceğinden Msn Plus arşivine eklenmemişti.

Otomatik Toplu Mesaj Gönderici 

Listenizdeki tüm online kişilere mesajlarınızı toplu olarak iletmenize yarayan Msn Plus scripti.İstenilen zaman aralığında, listenizde online olan kişilerden seçtiklerinize toplu olarak mesaj göndermenizi sağlar. 

Msn Plus arşivine koyulması için de yolladım. Fakat kötü amaçla kullanılabileceğinden kabul edilmedi. El altından piyasada dolaşmakta. 

 

Buradan indirebilirsiniz. 

----------------------------- 

Son Gelen Mesajlar 

Windows Live Messenger çöktüğünde, elektrikler kesildiğinde, bilgisayar reset attığında yada yanlışlıkla kapatılan pencerelerden ötürü yazılan son mesajları göremiyoruz. Msn Plus'ın log özelliği var.Fakat tüm kişilere ayrı ayrı bakmak gerekiyor. Bu da uğraşılmayacak birşey. Bu script ile belirlediğiniz sayıda limit koyarak mesajlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Msn Plus! script arşivinde de yeralmaktadır. 

 

Buradan indirebilirsiniz.