INFORMATION

Hello. It's been a long time. I rewrote my experimental operating system's kernel for UEFI. I am still working on the upper layers. I put it on hold because of time issues and not to hurry. (27.08.2022)

Merhaba. Lise döneminde yazdığım eski ve artık işlevini yitirmiş yazılımlarımdan birkaçını buraya koymak istedim.

Net Send Bomber 

Program yerel ağda herhangi bir pc'ye belirlediğiniz aralıklarda, belirlediğiniz sayıda yada sınırsız sayıda istediğiniz mesajı atarak karşı tarafın bilgisayarının mesaj yağmuru altında kalmasını, PC'sinin donmasını, yavaşlamasını sağlıyor. Tek yapmanız gereken karşı PC'nin adını veya ağdaki ipsini girmek. Program messenger hizmeti üstünde çalıştığı için o kişiye birşey göndermenize gerek yoktur. 

 

Download 

-------------------------- 

Yıllar önce bir talep doğrultusunda ben de bir takip programı yazmıştım. Bu yazılım, hosting firmalarının müşterilerini kolayca takip edebilmesini ve borçlarının düzenli olarak hatırlatılmasını sağlıyor. Takip programlarından hiç hazzetmem. Bu benim için sonuncusu :) 

 

Buradan indirebilirsiniz. 

-------------------------- 

IE Kullanıcı Bilgisi Değiştirme Programı 

Internet Explorer 6.0'ın ilk zamanlarından kalma :) İlk yazdığım zamanlar bayağı kullanılıyordu. Çoktan emekli olmuş durumda. 

 

Download 

-------------------------- 

Şaka Programı 

Eski açıklama: 
Sürekli kapanmayan bir pencereyle kullanıcıyı sinirlendiriyor, başlat menüsünü kaybediyor, ctrl+alt+del(taskbar penceresini) pasifleştiriyor ve belirli bir tıklama sayısından sonra mouse ve klavyeyi devre dışı bırakıp bilgisayarı kapatıyor. Pc'yi her açtığınızda tekrar çalışıyor ve aynı şeyleri tekrarlıyor. Windows'a ve donanıma hiçbir zararı bulunmamaktadır. Dilerseniz temizleyici programı buradan indirebilirsiniz. Çoğu antivirüs 2005'den bugüne kadar tanır hale gelmiştir. 

Güncel açıklama: Antikalardan :) Hala Xp'de çalışabilir. Ancak Antivirüsler tarafından tanınır hale geldiğinden arkadaşınızın yutması zor olacaktır :) İsmini o zamanlar Gümleyici koymuştum. Diğer adı forumlarda paylaşılırken eşşek şakası virüsü olmuştu. Bana ulaşabilenlere panzehir yazılımını yollamaktan bıktığımdan ilk sitemi bu vesileyle blog halinde açmıştım. 

 

Download

-------------------------- 

Xtreme Boxin' 

En eskisi bu :) Tek kişilik boks oyunu. Fakat ilk zamanlarıma dayandığından bir hayli ilkel diyebilirim. Çizimleri de taslak olarak çöp adam yaptım. Fakat okuldan vakit bulamadığımdan o halde kaldı. 

 

Download